Marky Max

9 Kasım 2007 Cuma
Trgamer'da yer alan habere göre Mark Wahlberg çekilecek Max Payne filminde başrolü alacakmış. Yeni nesil onu aksiyon filmlerinin yakışıklı ve çapkın aktörü olarak bilir. Bizler ise Marky Mark'ı unutmaz unutturmayız... Her ne kadar kendisi unutmak istese de...

Tip olarak iyi seçim bakalım rolün altından kalkabilecek mi?
Bu arada Max Payne'i ilk oynadığında dibi düşmeyeniniz var mı???
Read more...

PES'le geçen bir akşam

Oyunlarla sosyalleşen bir nesiliz. Arkadaşlarla toplanıp bir şeyler içmeye gittiğimizde bile bir oyun yaratıyoruz. Sonuç çok parlak olmuyor çoğu zaman. Eve gelen konuklar oyun oynamadan gitmiyorlar. Son dönemin favorisi ise PES 2008. PES 6'yı hatmeden ekip PES 2008'i yeni yeni keşfediyor. Oyundaki yenilikleri, grafiklerin geçirdiği evrimi ve oynanışı takdirle izliyoruz. Ama ilginç olaylar da olmuyor değil. K. ile oynadığım maçların son dakikalarında attığım frikik golleriyle ün yaptım son birkaç maçtır. Önce Pirlo, sonra Ronaldinho.
Bu son dakika frikiği olayı da çok acayiptir. İngiltere'yi 2002 Dünya Kupası'na Beckham'ın Yunanistan'a attığı son dakika frikiği götürmüştü örneğin. Rivaldo'nun Fener'e attığı da unutulmaz. Oyunun yapımcıları bunu göz önüne almış ve heyecanın zirve yaptığı bu dakikalarda frikik özelliklerini arttırıcı bir kod koymuşlar mıdır acaba?
Not: Bu arada C.'nin bana attığı(Juninho) ve benim ona attığım (Lampard) frikikleri de efsanedir...
Not 2: Bu golleri ben kaydedip Youtube'a atayım ya en iyisi... İyi fikir....

Read more...

Roselyn SanchezRoselyn Sanchez

Read more...

İzleyiciler

  © Blogger template Cumulus by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP