Platini ne yapıyor?

13 Ekim 2008 PazartesiUEFA Başkanı Michel Platini ve Genel Sekreter David Taylor günlerini Slovenya'da geçiriyor. U19 Avrupa şampiyonası ön eleme turunda ilk kez ceza sahası içindeki fauller ile çizgiye bakacak 2 ekstra hakem denemesi daha yapılıyor. Platini resimde hakemlerin aralarındaki konuşmaları dinlemesini sağlayacak kulaklıkları takarken görülüyor. UEFA bu testin sonucunu futbolun diğer kurumlarıyla paylaşacak. Önümüzdeki dönemin neler getireceğini yakında göreceğiz. benzer testler Macaristan ve Kıbrıs Rum Kesimi'nde düzenlenecek U19 turnuvalarında da yapılacak.

Read more...

ÜmitlerAntalya'da yazdan kalma değil adeta bir yaz akşamı. Stat şahane, 4000 seyirci gelmesi mucize. Takım sahaya çıkıyor. Terim'in aldığı dörtlü olsa farka gidecek maç 1-0 bitiyor. Takım alışık olduğu defans, orta saha ve forvetten mahrum olunca böyle olması doğal. Deplasmanda rahat kazanacağımızı düşünüyorum. Avrupa Şampiyonası'nda bu takım iş yapar mı göreceğiz. Terim ben olacağım diyor takımın başında. Gazla final oynarız sanki...

Read more...

Ferdi Leflef

Ben bu adamı anlamadım. Saçma sapan pozisyon analizleriyle sabah sabah beni çileden çıkardı. Sabri 12 isabetli 13 isabetsiz orta yapmış, nasıl yapamış 13 isabetsiz orta demeye getiriyor. 2 asist yapmış adama bunu demek bana garip geliyor. Sesi de uyuz zaten. Göğüse ayakla pas atılabileceğini iddia ediyor. Temel futbol bilgisi göğüse gelen pasları vericinin değil alıcının belirlediğini söylese de halla iddia ediyor filan. Uzak durmanızı tavsiye ederim.

Read more...

İzleyiciler

  © Blogger template Cumulus by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP