PC Gamer

7 Kasım 2007 Çarşamba

Dünyanın en iyi PC dergilerinden birisi. Pc Gamer Türkiye'de de bir dönem çıkmıştı ama hatırladığım kadarıyla biraz tuzlu bir fiyata satılmıştı. Bu nedenle de bir süre sonra satışları düşmüş ve çıkmamaya başlamıştı. İlk sayısını çok beğenmiştim çünkü bizim ülke için devrimsel bir işti. Gameshow filan vardı tamam ama mizanpajıyla, yazılarıyla birkaç seviye yukarıdaydı. Şimdi tekrar çıksa çok iyi olabilir. Hazır Oyungezer'le birlikte piyasa hareketlenmişken. Bu arada Oyungezer apayrı bir başlığı hak ediyor. Okumayı bir bitirsem açacağım... Level'la da ilgili birşeyler yazmak şart oldu elbette...

Read more...

Başlarken

Sinan Akkol bir yazısında oyunlarla ilgili çıkan haberlerin oyunlarla geçirdiğimiz süreyi kısalttığını yazmıştı. Bunun nedeni ise bir oyunla ilgili çıkan binlerce haber yorumun oyunseverin beklentisini üst düzeye çıkarması ve oyun çıktığı zaman zaten her şeyi bilen oyuncunun oyuna hak ettiği ilgiyi göstermemesiymiş. Ben bunun altına imza atarım.
Bu blogda amacım bu değil. Sevdiğim oyunları oynamadan önce veya oynadıktan sonra görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Ama bu sayfalar dolusu incelemeyle olmayacak elbette. Uzun uzun yazacak vaktim maalesef yok.
Umarım bu sayfalarda yer alan yazıları beğenirsiniz. Sizleri burada görmek çok güzel. Hoşgeldiniz.


Read more...

İzleyiciler

  © Blogger template Cumulus by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP