Quantum of Solace

14 Temmuz 2008 PazartesiCasino Royale öncesi ciddi şüphelerim vardı ama Daniel Craig muhteşem bir oyunculukla bu rolü ne kadar hak ettiğini göstermişti. Şimdi sırada James Bond'un ilk devam filmi var. Quantum of Solace 7 Kasım'da vizyona girecek. Bu da fragmanından bir diyalog:

M: You said you are not motivated by revenge.
Bond: I am motivated by my duty.

Read more...

Forgetting Sarah MarshallYine bir iyi hisset filmi. How i met your mother'ın Marshall'ı Jason Segel kendisi yazıp başrolü oynadığı filmle oldukça iyi bir işe imza atmış. Romantik komediyi sulandırdırmak genellikle ters tepse de, bence bu filme çok iyi gitmiş.
Veronica Mars ve Assassins Creed'in yıldızı Kristen Bell, Mila Kunis ve önceleri tanımadığım ama gerçekten çok iyi rol yapan Russell Brand filmde iyi oynamışlar. Russell Brand çevreci rock yıldızı rolüne çok iyi oturmuş ve nefret edilesi bir karakteri sevilesi bir hale sokmuş.
Filmin konusu klasik olsa da kadın erkek ilişkilerine yaklaşımı açısından izlediğim en gerçekçi filmlerden birisiydi Forgetting Sarah Marshall. Puanlara çok aldırmayın, eğlenceli ve hoş vakit geçirmek istiyorsanız kaçırmayın.


Read more...

Max Payne İlk FragmanBloğu ilk açtığımızda Max Payne filminden bahsetmiştik. Fragmanı da nete düştü en sonunda. Çekimler oldukça iyi gözüküyor. Mila Kunis'in varlığı da büyük bir artı elbette.

Read more...

İzleyiciler

  © Blogger template Cumulus by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP