11 yıl aradan sonra aynı hikaye

11 Eylül 2008 Perşembe11 yıl önce 30 Nisan 1997'de Belçika bizi Fransa'daki Dünya Kupası'ndan eden takım olmuştu. Oktay'ın o akıl almaz golü attığı maçta 3-1 mağlup olmuştuk.
11 yıl aradan sonra dün akşam yine rakip Belçika. Bence çok kötü oynadığımız bir maç. Yenilebileceğimiz bir karşılaşmadan beraberlikle ayrıldık. Belçika'nın 11 yıl önceye göre çok daha zayıf olduğu bir gerçek. Biz zirve yapmamıza rağmen hala bir isteksizlik, gerginlik, telaş.
İlk 10 dakika kursan baskıyı(Moldova maçından bu yana kuramıyoruz)bir gol atıp rahatlayacaksın. Ama bir çekingenlik, oynayamama hali var bu takımda. Bunu çözemezsek Dünya Kupası hayallerimizi dolaba kaldırmamız gerekebilir. Futbol oynayanı ödüllendirir sonunda. Biz maalesef oynamıyoruz.

Not: Wesley Sonck benden kısa, orada Topal, Servet, Gökhan ve aralarında hareketsiz vuruyor. Aynı golü İsviçre'yle oynadığımız baraj maçında da yemiştik. Gerçekten inanılmaz.

Read more...

Kendi kendini bitirmek...

Terim: Yahu Osman, biraz önce Sky TV’de konuşmuşsun, bana söylediler. Ben ne demişim? Gündem değiştiriyormuşum, öyle demişsin. Ulan bu ne biçim konuşma?
Tanburacı: Hocam, beni hep böyle zamanlarda arıyorsun, bir kere de, nasılsın, diye arasana.
Terim: Ulan ben senin bıyığını s....
Tanburacı:Sen ne biçim konuşuyorsun.
Terim: Ulan ben senin, ananı, avradını s...

Yeni fantazimiz bulunmuştur. Memlekete ve porno sektörüne hayırlı uğurlu olsun.

Read more...

Doğadaki DostlarımızYorumsuz.

Read more...

İzleyiciler

  © Blogger template Cumulus by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP