Süreyya Operası

24 Kasım 2008 Pazartesi

 


2 Aralık'ta Finale İlk Adım toplantısına evsahipliği yapacak şahane bina.
Posted by Picasa

Read more...

Kuduruk Digitürk balıklarına karşı

 
Posted by Picasa

Read more...

Kuduruk ve veteriner macerası

Cumartesi sabahı kuduruk'u ikinci kez veterinere götürdüm.

Daha önceden tanıdığım Boyacıköy'deki Leon Veteriner'de lösemi aşısını yaptırdık. Aynı zamanda tırnaklarını kestirdim.

Giderken yolda çok miyavladı. Arabadan hiç hoşlanmıyor. İnip veterinere girdiğimizde etrafında iki tane köpek olmasına rağmen çok uslu durdu.

Bu arada köpeklerden de bahsetmek gerek. Bir tanesi dev bir Huskie-kurt kırmasıydı. Adı Ice. Devasa bir hayvan olsa da inanılmaz usluydu. Sahibi yıkanması için bırakmış.

Diğerinin adı ise Ali Cengiz'di. Küçük bir bulldog. Yemek yediği odanın kapısı üzerine kapanmış. Çıkmaya çalışırken yüksek bir yerde duran vitamin kutusunu devirmiş ve o vitaminleri yemiş. İlaç tedavisi uygulamışlar.

Kuduruk'a dönersek. Evde canavar olan hayvan veterineri görünce bir mülayim oluyor anlatılmaz yaşanır. Tırnakları kesilirken patisini uzattı. Ben kesmeye kalksam parçalardı herhalde. Veterinere inanmaz gözlerle bakarken, Cuma Bey "çocuk gibi" dedi "evde canavar ama anaokulunda uslu olan bir çocuk" çıkarsamasını yaptı. Ben de katıldım.

Read more...

Yeni tema gereksinimi

Blogger'a nasıl tema yapılacağını öğrenmem lazım. Etrafta süper temalar dolaşıyor ama benim özel bir tasarıma ihtiyacım var. Belki bilenler vardır tarif etmeye çalışayım.

Normalde bir blog sitesinde bir ana sütun ve yanında ek bir sütun daha yer alıyor. Bu ana sütuna yazıları yazarken yandakinde ise çeşitli araçları kullanarak çeşitli olaylar yapabiliyorsunuz.

Benim istediğim ise küçük kutular halinde hazırlanmış bir ana sütun. Her kutu bir blog yazısı büyüklüğünde olacak.

Bunu nasıl bulurum acaba veya yapabilirim.

Read more...

İzleyiciler

  © Blogger template Cumulus by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP